דירוג מורים על ידי קהל המשתמשים

 

בפורטל המורים הפרטיים של ידיד המרכז למורים פרטיים תוכלו ליהנות ממנגנון יעיל של דירוג המורים הפרטיים המופיעים בפורטל. מורים הזוכים לשביעות רצון גבוהה מצד משתמשי הפורטל מקודמים ומובלטים עבורכם בעוד מורים הזוכים לשביעות רצון נמוכה, נדחקים לאחור ואף מנופים מן המאגר במקרים קיצוניים – וכל זה מבטיח לכם בחירה אפקטיבית ובטוחה בצורה קלה ומהירה.

השוואת מורים והחלפת מורה

בפורטל של ידיד המרכז למורים פרטיים תוכלו ליהנות גם מפונקציה מובנית של השוואת מחירים בין המורים השונים וכן תוכלו להיעזר בפורטל להחלפת מורה במקרה שאינכם מרוצים מהמורה שבחרתם קודם לכן. הכל זמין לכם דרך הפורטל תחת קורת גג אחת ובסטנדרטים הגבוהים ביותר הנהוגים בשוק.

בידיד המרכז למורים פרטיים יודעים היטב עד כמה יכול מורה פרטי לשנות את מסלול הלימודים עבור כל תלמיד ובהתאם לכך מביאים אליכם את הפתרון הטוב ביותר לבחירת מורים פרטיים בכל מקצוע ותחום. בפורטל תוכלו למצוא מורים פרטיים למתמטיקה, אנגלית, ביולוגיה, ספרות, היסטוריה, כימיה, פיזיקה, מחשבים, רובוטיקה, אזרחות, שפות זרות, ציור, פיסול, מוסיקה, פיתוח קול, משחק, אומנות, הכנה לכיתה א' ועוד שורה ארוכה של מקצועות ותחומי עניין.

ידיד המרכז למורים פרטיים הוא פורטל המאפשר לכל אדם למצוא מורה פרטי בכל מקצוע ובכל תחום מקצועי, מלימודי אנגלית ומתמטיקה ועד פיתוח קול ומשחק – והכל ללא עלות כלל. בפורטל ידיד המרכז למורים פרטיים תוכלו למצוא מאות מורים פרטיים מכל רחבי הארץ, בכל המקצועות ולכל שכבות הגיל וכן תוכלו ליהנות משורה של יתרונות שמבטיחים לכם את בחירת המורה המתאים לכם ביותר בצורה הקלה והמהירה ביותר.

מורה פרטי בתנך ב{ARIM}

בחירה קפדנית של המורים בפורטל

ידיד המרכז למורים פרטיים מפעיל מדיניות בחירה מוקפדת לבחירת המורים הפרטיים המופיעים במאגר ובכלל זה בדיקת הסמכות מקצועיות וסיווג כל מורה בהתאם להסמכתו המקצועית. בפורטל תוכלו למצוא מורים מקצועיים בעלי הסמכה בתחום ההוראה ובתחום המקצועי הספציפי, וכן תוכלו למצוא סטודנטים ותלמידי תיכון המציעים שיעורים פרטיים באזור מגוריכם, אבל תמיד תוכלו לדעת מי הוא מי.