אודות

עידן בגובה

חברת עידן בגובה הוא פורטל בתחום הדרכות עבודה בגובה המייצג את מדריך העבודה בגובה שמעון לוי המתמחה במתן הדרכות עבודה בגובה כמדריך מוסמך לעבודה בגובה התחום החשוב והקריטי של הדרכות עבודה בגובה. שמעון לוי מספק שירותי הדרכה מקצועית לשלל גורמים עסקיים וציבוריים שפעילותם כוללת גם רכיבים של עבודה בגובה. לאורך שנים של פעילות בתחום, פיתח שמעון שורה של מתודולוגיות הדרכה ומערכי שיעור חכמים, המיועדים כולם לעורר את המודעות לנושא הבטיחות בעבודה בגובה, לסכנות הנלוות הן לעובדים עצמם והן לסובבים אותם ולאמצעים הנדרשים על מנת להגביר את רמת הבטיחות באתר העבודה.

לרשות שמעון לוי צוות של מדריכים מוסמכים ומורשים שעברו קורסים מקצועיים בתחום הבטיחות והגהות בעבודה ובעולם ההדרכה. מדריכי החברה מסוגלים כיום לספק הדרכות מקצועיות לכל סוגי העבודות בגובה ובכלל זה עבודות בענף הבנייה, מנופים, ניקיון בניינים בסנפלינג, עבודות חשמל ותקשורת בגובה וכן הלאה.

שמעון לוי
יליד 1892
מנהל עבודה מוסמך
ומדריך עבודה בגובה
שימש בתפקידי בטיחות בעבודה והדרכת עובדים בחברות המובילות במשק כגון שיכון ובינוי א דורי סולל בונה ועוד במשך שנים
התמקצע בתחום הדרכת עובדים לעבודה בגובה ומעביר את ההדרכות בצורה מקצועית ומסורה .מומלץ.

אייקון קבלן רשום

בטיחות לפני הכל

אנו גאים מאוד ביכולת שלנו לשפר בצורה משמעותית את רמת הבטיחות אצל כל אחד מהלקוחות שלנו וגאים במיוחד ביכולת שלנו לעשות זאת במחירים נוחים והוגנים, המאפשרים ללקוחות שלנו לעבוד איתנו בצורה רציפה ולאורך זמן על מנת להבטיח שמירה על ערנות העובדים ומודעות שלהם לכל נושא הסכנות של העבודה בגובה.

מנהל עבודה בבניין רישום אייקון

ההדרכות שלנו

את הדרכות הבטיחות שמעניק שמעון ניתן להזמין באתר העבודה, במסגרת ימי עיון וכנסים ובכל סיטואציה אחרת. אנו נעזרים בשורה של אמצעים ויזואליים, הדגמות חיות וכמובן המחשה של אמצעי הבטיחות השכיחים על מנת להבטיח את העברת הידע בצורה מלאה ומושלמת לכל אחד מן העובדים.

פריסה ארצית

שירותי ההדרכה של שמעון לוי בכל רחבי הארץ, מתחייב לעמידה מלאה בלוחות זמנים ובתכניות הדרכה שנקבעו והוגדרו מראש ומאפשרת ללקוחותיה לבצע התאמה אישית של ההדרכות בהתאם לדגשים הייחודיים להם ולנושאים שבעיניהם חשוב מאוד להתעכב עליהם. בנוסף, מבטיחה החברה את העברת כל הידע המקצועי הנדרש שאותו חייב כל עובד שעולה לעבוד בגובה, להכיר בטרם עלייתו לעבודה. שמעון לוי והמדריכים שלו הם מדריכים מורשים מטעם המשרד לגהות ובטיחות בעבודה ועל כן לקוחות הנעזרים בשירותי החברה יכולים להעלות את העובדים שלהם לעבודה בגובה מתוך ידיעה ברורה שהם עומדים בתנאי החוק ותקנות הבטיחות המחייבות.