כל מה שצריך לדעת על טיפול שיניים ללא כאב

תחילה, הפחד מטיפולי שיניים הינו פחד שכיח מאוד בקרבם של מבוגרים וילדים רבים אשר נמנעים מביקור אצל רופא שיניים עקב חרדות אלה. כדי לעזור עבור כל מי שהינו סובל מחרדה דנטלית ואף מתקשה להתמודד עם הריחות, הזריקות והרעשים, ישנם מספר שיטות וטכנולוגיות על מנת להפוך את ביקורכם במרפאה למזמין, מרגיע והחשוב מכל לא מכאיב. במאמר הבא נציג בפניכם מספר שיטות אשר מעניקות טיפול ללא כאב.

 

מספר שיטות אודות טיפול שיניים ללא כאב

 

  1. הרדמה מלאה – ישנם מקרים קשים עקב חרדה דנטלית קשה וכן חוסר יכולת התמודדות עם טיפולי שיניים, או גם טיפולי שיניים אשר הינם מורכבים במיוחד, למעשה, מבוצעים במרפאה טיפולי שיניים ללא כאב מתקדמים באמצעותה של הרדמה מלאה על ידי פיקוח של רופא מרדים ואף באישור משרד הבריאות.
  2. הרדמת וונד (WAND) – ניתן לומר כי זהו הדור הבא עבור זריקות ההרדמה בכל הקשור לבטיחות וכן הימנעות מכאב. למעשה, מזרק וונד הינו מכשיר ממוחשב, בטוח, יעיל וחדשני במיוחד אשר מווסת ואף מבקר את כמות החומר אשר הינו מאלחש ומוזרם למטופל. נוסף על כך הינו בטוח יותר לשימוש וכן מבטיח טיפולי שיניים ללא כאב, מומלץ עבור כל מי שחושש מזריקות ומחטים. צורת הוונד, מזכיר עיפרון במראהו, וכן מכיל בתוכו מחט קטנטנה, מיכל ממולא בחומר הרדמה וחיישן עבור ויסות לחץ החדרת חומר ההרדמה לחניכיים. ניתן לומר כי באמצעות מזרק הוונד מוחדרת עבור המטופל כמות קטנה של חומר ההרדמה באופן מבוקר לחלוטין אשר מונע כאבים ואף מזרז את השפעתו של החומר המרדים.
  3. טיפולים באמצעות לייזר – ניתן לציין באופן חד משמעי כי פריצת הדרך האמיתית עבור אנשים הסובלים מחרדה דנטלית הינה טיפולים מתקדמים באמצעות לייזר אשר מאפשרים טיפול איכותי ואף השגת תוצאות מהירות ומשופרות ללא כל כאב ותחושת אי נוחות, ללא כל זריקת הרדמה, ללא סכנת זיהום או דימום כלשהו. למעשה, טכנולוגיה זו מסייעת להלבנת שיניים, כתרים, טיפולי שורש, טיפולים קוסמטיים, טיפולים בדלקות חניכיים וכן הלאה.
  4. גז צחוק – למעשה, גז אשר הינו מהול בחמצן, שכן שאיפתו גורמת להרפייה של השרירים ואף לתחושת אופוריה קלה. הינו מתאים עבור שיקום הפה לילדים ומבוגרים.
  5. רסקיו רמדי – ניתן לומר כי אלו טיפות העשויות מתמציות של פרחי באך אשר מיועדות להרגעה ואיזון.

 

שורה תחתונה, ניתן לומר כי טיפול שיניים הינו אכן מקרה בו המון אנשים ברחבי העולם נמנעים ממנו וכן מעדיפים להזניח את בריאות הפה שלהם עקב חרדות אלה. לכן, ללא ספק מענק טיפול ללא כאבים בהחלט פתרון אידיאלי עבור רבים ברחבי הארץ ובעולם וכן יותר ויותר אנשים מגיעים לקבל את טיפולים אלו על מנת לשמור על בריאות הפה שלהם תקינה. ניתן לבצע את הטיפול במרפאת שיניים דיגיטלית