מורה פרטי לאנגלית בגבעתיים

 

Have some troubles with your English? אם אתם מתקשים עם האנגלית שלכם ולא מצליחים להדביק פערים אל מול הכיתה, הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא סיוע של מורה פרטי ואם נרצה לדייק את הדברים, זהו גם הפתרון היחיד שיכול לסייע לכם כאן ועכשיו ולבוא לידי ביטוי כבר בתעודה הקרובה. מי זקוק לשיעורים פרטיים באנגלית? במה יכול מורה פרטי לאנגלית לסייע לכם? למה אתם יכולים לצפות מבחינת הציונים ומבחינת הידע שלכם באנגלית? כמה שיעורים פרטיים תצטרכו כדי להשלים את פערי הידע שלכם? האם העלות של שיעור פרטי הוא פרמטר שעל פיו כדאי לבחור את המורה הפרטי שלכם? מדוע מורה פרטי לאנגלית בגבעתיים עולה פחות מאשר בערים מסויימות ויותר מאשר בישוב קהילתי? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של ידיד המרכז למורים פרטיים.

האם אתם צריכים מורה פרטי לאנגלית?

מורה פרטי לאנגלית בגבעתייםובכן, התשובה היא מאוד פשוטה: אם אתם מתקשים במקצוע, אם אתם לא מצליחים לעבור רף מסוים של ציונים, אם שובצתם להקבצה נמוכה ביחס למה שהייתם מעדיפים ולבטח אם אתם מרגישים לגמרי אבודים בשיעורי אנגלית בכיתה, בכל המקרים הללו, יכול מורה פרטי לאנגלית לסייע לכם מאוד בשיפור היכולות שלכם. הצורך בשיעורים פרטיים, והדברים נכונים לכל מקצוע, יכול לנבוע מסיבות שונות, שרובן נובעות ממערכת החינוך עצמה, אך יכולות להיות קשורות גם בכם. כך למשל, מורה שפשוט לא יודע להעביר את החומר בצורה בהירה, מורה שלא יודע להרגיש את הכיתה ואפילו את התלמיד הבודד, כדי לוודא שהכיתה צועדת קדימה בגוש אחד, מורה שלא היה נוכח בחלק מן השנה או תחלופה תדירה של מורים – כל אלה יכולות להיות סיבות שיוצרות פערים אצל תלמידים מסוימים בכיתה, גם אם תלמידים אחרים כלל לא מושפעים מכך.

קושי באנגלית יכול לנבוע גם מחוסר השקעה אישית, מקושי אישי להבין נושא מסוים או מחוסר רצון ללמוד. בכל המקרים הללו, הן אלו שנובעים ממערכת החינוך והן אלו שנובעות מכם עצמכם, יכול מורה פרטי לאנגלית להוביל שיפור משמעותי ובכלל זה שיפור המוטיבציה האישית שלכם להצליח במקצוע.

 

במה יכול מורה פרטי לאנגלית בגבעתיים לסייע לכם?

ובכן, לימודי שפות הם לימודים שבהם כל מורה פרטי, בהנחה שיש לו את כישורי ההוראה הנדרשים, יכול ללמד אתכם כל נושא באותה שפה, וזאת בניגוד למשל למקצועות חופשיים בהם יש משמעות להשכלה הקיימת של המורה הפרטי ביחס לנושאי הלימוד בהם אתם זקוקים לעזרה. מורה פרטי לאנגלית יכול לסייע לכם בהבנת הזמנים והטיות הפעלים לפני זמנים, בחוקים לשוניים, גראמר ואוצר מילים, חוקים בשפה האנגלית ובמיוחד באינטגרציה של כל אלה. מורה פרטית לאנגלית יוכל להנחות אתכם גם לגבי הדרכים בהם תוכלו לרכוש את הידע הנדרש, ובכלל זה קריאה באנגלית, האזנה לאנגלית ובמיוחד דיבור באנגלית, שיכול בעצמו לשפר מאוד את ההישגים שלכם וליצור אצלכם את המוכנות לקלוט ולהטמיע מידע חדש. כאמור, כל אלה הן אפשרויות בהן יכול לסייע לכם מורה פרטי לאנגלית בגבעתיים בתל אביב או בכל מקום אחר, ובלבד שאותו מורה אוחז ביכולות ההוראה הנדרשות, ביכולת להבין בדיוק מהיכן נובע הקושי שלכם ולהתאים לכם מסגרת לימוד יעילה שתאפשר לכם למקסם את ההישגים שלכם בפרק הזמן הקצר ביותר.

 

כמה שיעורים תצטרכו להשלים לצורך שיפור ההישגים שלכם?

מורים פרטיים לאנגלית בגבעתייםובכן, התשובה לשאלה זו יכולה כמובן להשתנות מאוד בין תלמיד לתלמיד. ישנם לא מעט מקרים בהם קיים אצל התלמיד קושי מסוים שגורר אחריו קושי בחומר העוקב. במקרים אלה, התגברות על אותו קושי "פותח" את ראשו של התלמיד ומאפשר לו להדביק במהירות את הפערים בחומר העוקב. ישנם מקרים אחרים בהם פערי הידע הם משמעותיים וניכרים לרוחב שורה של נושאי לימוד. ישנם גם מקרים רבים בהם התלמיד נעדר מוטיבציה ללמוד ובמקרים אלה עצם האינטראקציה עם מורה פרטי לאורך זמן, יכולה לשפר מאוד את המוטיבציה ואת הרצון להצליח במקצוע.

מן הסתם, מספר השיעורים להם תזדקקו הוא פרמטר שמשפיע ישירות על התקציב שיהיה עליכם להעמיד לטובת העניין ועל ההחלטה שלכם לגבי היכולת לקחת שיעורים פרטיים מלכתחילה. לעניין זה, תצטרכו פשוט לצאת לדרך ולהבין מה עומד לפניכם תוך כדי תנועה, אז תוכלו גם להחליט כיצד להמשיך הלאה. בכל מקרה, לא יהיה זה נכון לעשות הערכה לא מבוססת מראש לגבי היקף הלימודים הדרושים לכם רק כדי לגלות לאחר מכן שהתקציב לא מספיק ובסופו של דבר, גם הוצאתם את התקציב שהקצתם לעניין וגם לא הצלחתם להשיג את התוצאה המבוקשת.

עד כמה מחיר יכול להעיד על איכות המורה?

ובכן, התשובה היא שהמחיר לכשעצמו ובעצמו, לא יכול לתת לכם שום אינדיקציה מהימנה לגבי איכות ההוראה של מורה פרטי. ישנם מורים פרטיים שגובים מחירים זולים מאוד אבל יכולים לחולל שינוי משמעותי בהישגים שלכם וישנם גם מקרים הפוכים לחלוטין. אחרי שאמרנו את זה, מחיר יכול לחזק אצלכם הנחות שגיבשתם לעצמכם על בסיס מידע ממקורות אחרים. כך למשל, אם ישנו מורה פרטי לאנגלית בגבעתיים שזוכה להמלצות רבות מתלמידים רבים באזור, והדברים נכונים כמובן לכל אזור אחר בארץ, הרי שאם תגלו שהמחיר שגובה אותו מורה הוא גבוה יחסית, תוכלו להיעזר ברמז זה לצורך חיזוק ההערכה שאכן מדובר במורה מקצועי שיכול להרשות לעצמו לדרוש מחיר גבוה בידיעה שיהיה גם מי שמשלם. אם ישנו מורה אחר שמקבל דווקא המלצות שליליות, מחיר נמוך שהוא גובה יכול גם הוא לחזק את ההמלצות האלה ולסייע לכם להתרחק ממנו.

יחד עם זאת, קחו בחשבון שתלמיד מצטיין לאנגלית בתיכון או באוניברסיטה, יכולים לחולל שיפור משמעותי בהישגים שלכם והם דווקא יגבו מחיר נמוך יותר מאשר מורה מקצועי, לפחות בדרך כלל. ישנם מקרים רבים בהם תלמידים וסטודנטים יכולים להתאים לכם אף יותר ממורים מקצועיים, הן ברמה של כימיה אישית והבנה הדדית והן ברמה של החומר המקצועי. במקרה כזה, אתם יכולים ליהנות גם ממחיר נמוך וגם מרמת לימוד גבוהה.

 

מחיר נמוך פר שיעור לא מעיד על עלות כוללת נמוכה

דבר אחד שחשוב לזכור הוא, שעצם העובדה שהמורה גובה מכם מחיר נמוך פר שיעור, לא אומרת שתהליך הלימוד כולו אכן יעלה לכם פחות. בהתאם ליכולות של המורה הפרטי ובהתאם לכימיה בינו ובין התלמיד, ייקבע גם מספר השיעורים שבמסגרתם יוכל התלמיד להגיע לתוצאות המבוקשות. ייתכן מאוד שתמצאו מורה פרטי לאנגלית בגבעתיים, שיגבה מכם מחיר נמוך פר שיעור, אבל רמת המקצועיות שלו והכימיה שלו איתכם יובילו לצורך בשיעורים רבים על מנת להשיג את השיפור המיוחל. לעומת זאת, ייתכן שישנו מורה שיגבה מכם מחיר גבוה פר שיעור, אך יוכל להשיג עבורכם את התוצאות במספר מועט של שיעורים שבסך הכל יעלו לכם פחות מהעלות הכוללת של אותו מורה פרטי זול.

העניין הוא שכל אלה הם דיבורים בעלמא מכיוון שעד שאתם לא מתחילים לעבוד עם המורה הפרטי, אתם לא יכולים לדעת עד כמה הוא מקצועי ואיכותי ועד כמה אכן תוכלו להשלים את התהליך בכמות קטנה יותר של שיעורים, וזה המקום בו חשוב לדבר על הצורה הטובה ביותר להגיע למורים פרטיים ולבחור את המתאים ביותר מביניהם.

 

חברות שירותי מורים פרטיים

אחת הדרכים הטובות ביותר למציאת מורה פרטי לאנגלית בגבעתיים היא דרך חברות מקצועיות המחזיקות במאגר מורים פרטיים בשלל מקצועות ובכל רחבי הארץ, דרכן יכול כל אדם ברחבי הארץ למצוא מורה פרטי במקצוע הנדרש לו ובאזור מגוריו. היתרון הגדול בעבודה עם חברות אלה הוא שהן בעצמן מבצעות סינון מקצועי של כל מורה המתווסף למאגר. ועדיין, ישנו הבדל לא קטן בין החברות השונות ולא כולן יבטיחו לכם את אותה רמה של סינון והקפדה על בחירת המורים בצורה מוקפדת.

ידיד המרכז למורים פרטיים הוא אחד המרכזים המובילים בישראל למורים פרטיים ובכלל זה מציע מורים פרטיים באנגלית בכל רחבי הארץ. המרכז בוחן כל מורה ומורה פרטי המבקש להתווסף למאגר ומקפיד מאוד על סטנדרטים מקצועיים ואישיותיים בהם חייב המורה לעמוד וכל זאת על מנת שכאשר אתם תזמינו מורה פרטי לאנגלית בגבעתיים דרך המאגר של ידיד, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את חבילת הערך הטובה ביותר עבורכם, הן מבחינה מקצועית והן מבחינת מחיר. ואם מסיבה כלשהי לא תסתדרו עם המורה שבחרתם ותרצו לנסות מורה נוסף, בידיד המרכז למורים פרטיים, תוכלו למצוא עוד מבחר גדול של מורים פרטיים בהם תוכלו להיעזר במקצוע האנגלית.