משכנתא לדחויים:

לא קל לקבל משכנתא, גם אם יש לך עבודה קבועה ואשראי טוב. זו הסיבה שהבנקים מציעים כיום משכנתאות לאנשים שאינם עומדים בדרישות האופייניות.

משכנתא לדחויים היא מונח המשמש לתיאור שוק הדיור בישראל. הרעיון מאחורי זה הוא שאם למישהו אין מספיק כסף למקדמה, הוא עדיין יכול לקבל משכנתא.

הממשלה ניסתה להמציא פתרונות שיעזרו לאנשים שאין להם מספיק כסף למקדמה. הם מנסים לוודא שהאנשים האלה לא יודרו משוק הדיור.

 

יתרונות של לקיחת משכנתא למסורבים

ייתכן שחלק מהאנשים שסורבים להם משכנתא לא יוכלו לעמוד בתשלום המקדמה, או שיש להם אשראי גרוע, או גורמים אחרים שהופכים אותם לא זכאים למשכנתא. אבל, יש כמה יתרונות בלקיחת משכנתא למי שמסורב.

ישנה אפשרות לקבל ערב. זה יאפשר לך ללוות כסף ממישהו אחר במקום לחסוך עבורו בעצמך. אתה יכול גם לקבל משכנתא בריבית בלבד שיכולה להיות זולה יותר בטווח הארוך ואם לא תשתמש בכל הכסף שלך אז תוכל לחסוך אותו למקרה שיקרה משהו בעתיד.

נטילת משכנתא למסורבים היא רעיון טוב כי זה יעזור להם להיכנס לבית חלומותיהם. הם יכולים להשתמש במשכנתא כבטוחה וזה יעזור להם לקבל אישור להלוואה.

ישנם יתרונות רבים בלקיחת משכנתא למסורבים. אחד היתרונות הוא שיהיה להם קל יותר לקבל אישור להלוואה, מה שאומר שהם יכולים להרשות לעצמם לקנות את בית החלומות שלהם.

ללקיחת משכנתא יש יתרונות רבים ואין סיבה לא לקחת אותה אם תקבל סירוב מהבנק או המוסד הפיננסי שלך.

שוק המשכנתאות הוא קשה, וזה יכול להיות קשה לקבל משכנתא אם יש לך היסטוריית אשראי גרועה. זה יכול לנבוע מכל מספר סיבות, כמו לא חסך מספיק כסף לפיקדון או העובדה שאתה עצמאי.

אם מסרבים לך מלווה אחד, אל תוותר על התקווה! יש עדיין כמה אפשרויות זמינות עבורך. אפשרות אחת היא לקיחת משכנתא אצל מלווה אחר. כדאי לשקול אפשרות זו מכיוון שהריביות על משכנתאות בדרך כלל נמוכות מאלו של הלוואות אישיות, ולרוב גם הן מגיעות עם תנאי החזר טובים יותר.

 

מהי משכנתא

משכנתא היא הלוואה שנוטלים כדי לרכוש משהו. מדובר בהלוואה לרכישת נכס מקרקעין, המובטח על ידי הנכס עצמו.

משכנתא היא סוג של מכשיר חוב המאפשר לבעלי בתים ללוות כסף ממוסד (למשל, בנק) לרכישת בית או נכס נדל"ן אחר. לאחר מכן, הלווה משלם תשלומים חודשיים על פני פרק זמן מוגדר עד שישלם את מלוא הסכום שנלווה, בתוספת ריבית.

המונח "משכנתא" נובע מהשפה הצרפתית ויש לו שורשים בלטינית ובמילים הלטיניות של ימי הביניים שמשמעותן "הבטחת מוות".

משכנתא היא הלוואה המאפשרת רכישת דירה. ההלוואה מוחזרת לאורך תקופה והריביות על המשכנתא לרוב נמוכות מהלוואות אחרות.

סוגי המשכנתאות העיקריים הם:

– משכנתא בריבית קבועה, בה הריבית נשארת זהה לפרק זמן מוגדר.

– משכנתא בריבית מתכווננת, שבה הריבית יכולה להשתנות בנקודות זמן ספציפיות.

– משכנתא בלון, בה אתה מחזיר את ההלוואה במלואה לאחר מספר שנים מסויים.