פופים

בין אם לסלון, לגינה, לחדר שינה ואפילו למרפסת, פופים יכולים להפוך את השהות שלכם במקום להרבה יותר רגועה, נעימה ונוחה. פופים יכולים להתאים לכל חלל חדר והיום היצע הפופים רחב מאי פעם. אם אתם מתכוונים להכניס פוף הביתה כדי שגם תתאימו את הפוף בהתאם לקו העיצובי של הבית. אז איך בוחרים פוף לבית? הנה כל הדגשים החשובים:

 

מה התקציב שלכם?

כדי לבחור פוף מתאים לבית שלכם אתם גם צריכים לדעת כמה אתם מתכוונים להשקיע בפוף. היום ניתן למצוא מגוון רחב של מחירים, החל מכמאה שקלים ועד כ-1,000 ש"ח ויותר. המחירים משתנים בהתאם לגודל הפוף, איכות הבד, עיצוב ועוד.

 

איך הבד משפיע על הבחירה?

יש היום סוגים שונים של בדים לבחירה, אך כדי לעשות לכם יותר סדר בעניין נחלק את הבדים לאלו שהם יותר גמישים ולאלו שהם פחות גמישים. בדרך כלל בד גמיש יהיה זול יותר מכיוון שזה מעיד על איכות נמוכה. ברגע שהבד גמיש מאוד הוא מאבד את הצורה שלו תוך פרק זמן קצר. מצד שני, בד שהוא יותר נוקשה יבטיח לכם אורך חיים ממושך ללא פגיעה בעיצוב המקורי של הפוף. עם זאת, יש בדים נמתחים שעשויים לייקרה והם איכותיים מאוד ויכולים להתאים גם לשכיבה וגם לישיבה.

 

הגודל משפיע?

בדיוק כמו שאתם מתאימים ספה לבית, ככה אתם צריכים לדעת את מידות הפופים שאתם רוצים להכניס לבית. יש פופים שמתאימים ליחיד ויש פופים גדולים שיכולים לשמש לכם ספת הארחה. ככל שהפוף יהיה גדול יותר ככה המחיר שלו יהיה גבוה יותר שכן יש שימוש רב יותר בחומר גלם. כשאתם מחליטים לבחור בפוף גדול יש לקחת בחשבון גם מצבים בהם הפוף גדול מדי להיכנס לרכב שלכם ואז תצטרכו הובלה של המוצר (אבל כמעט תמיד יהיה ניתן לדחוס את הפוף ברכב האישי שלכם).

 

עיצוב 

יש חשיבות מאוד גדולה לעיצוב, יש פופים בצורת מרובע (Cube), פופים בצורת כיסא, פופים לכיסא גיימינג, פופים לגינה, פוף מתקפל, פוף כורסא, פוף המשמש ככרית הריון והנקה ועוד. העיצוב צריך לתרום לבית ולא להראות זר מול הדברים הנוכחיים שכבר ממלאים את הבית שלכם. החשיבות אינה דווקא קשורה לצבע הפוף שכן מכל דגם יש מספר רחב של צבעים, אלא דווקא איך הפוף משתלב בחלל הבית בצורה שלו.

 

שם המותג 

איך בוחרים את החברה המתאימה ביותר? יש היום לא מעט חברות אשר מציעות פופים למכירה. חשוב לבחור בחברה בעלת מוניטין ומגוון רחב של פופים המוצעים למכירה דרך אותה חברה. חברה מקצועית תשתמש בחומר גלם איכותי שישמש אתכם לטווח הארוך. יש היום חברות כחול-לבן שמציעות חומרי גלם מעולים וגם חברות שמייבאות את המוצרים שלהן מחו"ל.